• Detail firmy

FEMESA s.r.o.

Základní popis

Pánské a dámské hodinky světových značek. Všechny hodinky jsou dodávány v originálních krabičkách, spolu s certifikátem, návodem a oficiálním záručním listem od výrobce.

Adresa

Riegrova 1756/51
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01507567
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Hodinky

D&G,TISSOT,EMPORIO ARMANI,ESPRIT,CALVIN KLEIN,SEIKO,FESTINA,GUESS,SWISS LEGEND,SWISS MILITARY,MISS SIXTY,MICHAEL KORS,TIMEX,MARK ECKO,CASIO,SECTOR

Kontaktní údaje

E-mail: info@temps.cz
E-mail: riegelova@profispol.cz
WWW: www.profispol.cz
WWW: www.femesa.cz
E-shop: www.temps.cz

Kontaktní osoba

Martin Riegel - Obchodní ředitel

Mobil: +420 736 204 929
E-mail: info@temps.cz

Lucie Riegelová

Mobil: +420 730 848 540
E-mail: riegelova@profispol.cz
Další firmy v oboru

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.