• Detail firmy

Felzer CZ s.r.o.

Základní popis

Výroba klimatizačních systémů jakékoliv konfigurace a úrovně náročnosti pro komerční, obchodní, industriální objekty i obytné budovy.

Adresa

Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03650979

Výrobky, činnosti

Výroba klimatizačních systémů

Výroba klimatizačních systémů jakékoliv konfigurace a úrovně náročnosti pro komerční, obchodní, industriální objekty i obytné budovy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 778 038 666
E-mail: v.belyaeva@felzer.lv

Kontaktní osoba

Mgr. VICTORIA BELYAEVA - Jednatel

Další firmy v oboru

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

Antonín Buchar

Zajišťujeme dodávku, opravu a montáže průmyslového chlazení, chladící techniky a tepelných čerpadel. Provádíme servis klimatizačních jednotek. Naleznete nás v Praze.