• Detail firmy

FELIX House, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme protipožární ochranu systémy INTUMEX, PROMAT, DICO - utěsnění prostupů kabelů, VZT, stavebních spár, ucpávky trubek, protipožární přepážky, tmely, manžety, stěrky, malty. Dále dvířka, Promatect, Promadur, Promatubex, nátěry kabelů a rohože.

Adresa

U starého židovského hřbitova 322/13
150 00 Praha 5 - Radlice

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25666291

Výrobky, činnosti

Nabízíme protipožární ochranu

systémy INTUMEX, PROMAT,DICO - utěsnění prostupů kabelů,VZT,stavebních spár,ucpávky trubek,protipožární přepážky,tmely,manžety,stěrky,malty.

Kontaktní údaje

E-mail: felixhouse@volny.cz

Kontaktní osoba

ing. Milan Vychyta, CSc. - Jednatel

Telefon: 251 553 036
Mobil: 603 840 064
E-mail: felixhouse@volny.cz
E-mail: www.bornit.de

Lenka Vychytová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Büsscher & Hoffmann s.r.o.

Dodáváme hydroizolační asfaltové pásy z modifikovaného a oxidovaného asfaltu z výroby mateřského závodu v Rakousku. Nabízíme mPVC fólie pro hydroizolace střech a spodní stavby. Na trhu v České republice působíme již více než 20 let.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.