• Detail firmy

Feelnat, s.r.o.

Základní popis

Firemní kurzy a akce na rozvoj spolupráce a vzájemné komunikace. Vlastní lektorský tým, formou outdoorových a indoorových aktivit, zrealizuje projekt dle Vašich potřeb a požadavků. Také v angličtině a němčině.

Adresa

Vinohradská 3216/163
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27409236
  • Služby

Výrobky, činnosti

Firemní kurzy a akce na rozvoj spolupráce a vzájem

Vlastní lektorský tým, formou outdoorových a indoorových aktivit, zrealizuje projekt dle Vašich potřeb a požadavků. Také v angličtině a němčině.

Kontaktní údaje

WWW: www.feelnat.cz

Kontaktní osoba

Jan Martiník

Mobil: 608 710 546

Pavel Fric - Jednatel

E-mail: martinik@feelnat.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnujeme se hlavně publikační i vydavatelské činnosti a poskytujeme kvalitní manažerské vzdělávání. Zajišťujeme postgraduální studijní program MBA, studijní program BBA, studijní program MPA, studijní program DBA, studijní program LL.M., postgraduální studijní program MSc., tématické semináře pro veřejnost i profesní programy.

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

FIDOS KONTAKT s.r.o.

Nabídka personálních a mzdových auditů pro firmy. Provádění outsourcingu mezd. Pořádání odborných seminářů v dané oblasti.