• Detail firmy

FEDERACIA s.r.o.

Základní popis

Ochrana fyzických a právnických osob Monitorovaní a eskort vozidel v rámci ČR Prodej nových a stávajících společnosti. L I K V I D A C E subjektu právnické formy (s.r.o., a.s., v.o.s, družstev) Vedeni, údržba a úklid vaše firmy nebo nemovitostí

Adresa

Vlkova 443/28
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24721239
DIČ:  CZ24721239

Výrobky, činnosti

Ochrana fyzických a právnických osob

Kontaktní údaje

E-mail: info@federacia.cz
WWW: www.federacia.cz

Kontaktní osoba

Fedir Krychfalushiy - Generální ředitel

Telefon: 777 346 855
E-mail: info@federacia.cz
Další firmy v oboru

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.