• Detail firmy

FEDERACIA s.r.o.

Základní popis

Ochrana fyzických a právnických osob Monitorovaní a eskort vozidel v rámci ČR Prodej nových a stávajících společnosti. L I K V I D A C E subjektu právnické formy (s.r.o., a.s., v.o.s, družstev) Vedeni, údržba a úklid vaše firmy nebo nemovitostí

Adresa

Vlkova 443/28
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24721239
DIČ:  CZ24721239

Výrobky, činnosti

Ochrana fyzických a právnických osob

Kontaktní údaje

E-mail: info@federacia.cz
WWW: www.federacia.cz

Kontaktní osoba

Fedir Krychfalushiy - Generální ředitel

Telefon: 777 346 855
E-mail: info@federacia.cz
Další firmy v oboru

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.