• Detail firmy

Fed Pro, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní ekonomické služby - vedení účetnictví a daňové evidence, správa a údržba nemovitostí, ekonomické poradenství, zpracování finančn

Adresa

Zámecké nám. 2
790 01 Jeseník

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27841049

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: 604 410 255
WWW: www.fedpro.cz

Kontaktní osoba

Radek Brnka - Jednatel

Další firmy v oboru

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.