• Detail firmy

FEBE INVEST CORPORATION s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, zprostředkování obchodu a služeb, specializovaný maloobchod, atd...

Adresa

Želazného 256/1
712 00 Ostrava - Slezská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62360949
DIČ:  CZ62360949
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, zprostředkování obchodu a služeb, specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím, realitní činnost, inženýrská činnost v investiční výstavbě, atd...

Kontaktní osoba

Marcel Benda - Jednatel

Helena Sekaninová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.