• Detail firmy

FeBa servis s.r.o.

Základní popis

Provozujeme autodopravu. Zabýváme se nákladní silniční přepravou. Nabízíme zemní a výkopové práce, odvoz odpadů a likvidace černých skládek. Zajistíme přistavení velkokapacitních kontejnerů i kontejnerů na tříděný odpad. Vyklízíme objekty.

Adresa

Slovanská alej 1861/32
326 00 Východní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25234684
DIČ:  CZ25234684
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nákladní silniční doprava.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 482 304
Mobil: +420 774 000 775
Fax: +420 377 482 304
E-mail: info@febaservis.cz
WWW: www.febaservis.cz

Kontaktní osoba

Petr Fencl - Jednatel

Další firmy v oboru

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.