• Detail firmy

FD TOOLS s.r.o.

Základní popis

Prodej a vlastní servis pneumatického nářadí - GISON, ATLAS COPCO, DEPRAG, INGERSOLL RAND, DYNABRADE. Nabízíme rychlospojky CEJN pro stlačený vzduch, kapaliny, hydrauliku do 350 bar., vysokotlakou hydrauliku do 3000 bar, nerezové rychlospojky

Adresa

Čistá u Horek 11
512 35 Čistá u Horek

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27474810

Výrobky, činnosti

Prodej a vlastní servis pneumatického nářadí

Kontaktní údaje

Telefon: 481 311 129
E-mail: fdtools@fdtools.cz
WWW: www.fdtools.cz

Kontaktní osoba

František Drholec - Jednatel

Mobil: 603 236 125
Další firmy v oboru

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

KILLICH s.r.o.

Působíme na trhu od roku 1996 a za tu dobu jsme se stali profesionálním dodavatelem kompletního sortimentu spojovacího materiálu, jak pro velké výrobní závody, malé živnostníky, tak i pro obchodní firmy a prodejce. Více informací naleznete na webových stránkách firmy.

BI Tools s.r.o.

Profesionální elektro nářadí značek MAFELL, MILWAUKEE, AIRCRAFT - kompresory, OUTDOORCHEF, FLEX a další - prodej, půjčovna, servis. Ceník a veškeré technické parametry nabízených produktů včetně produktových videí naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás.