• Detail firmy

FD protect, s.r.o.

Základní popis

Prodej, montáže a servis elektronických požárních, zabezpečovacích, kamerových a docházkových systémů. Nabídka ozvučování objektů.

Adresa

Petra Hrubého 900
274 01 Blahotice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27959325
DIČ:  CZ27959325

Výrobky, činnosti

Prodej, montáže a servis elektronických

požárních, zabezpečovacích, kamerových a docházkových systémů. Nabídka ozvučování objektů.

Kontaktní údaje

WWW: www.fdprotect.cz/

Kontaktní osoba

Vladimír Flek - Jednatel

Mobil: 603 212 738
E-mail: info@fdprotect.cz
Další firmy v oboru

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.