• Detail firmy

FCC BETON s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme, montujeme a prodáváme betonové ploty pro obchodní a průmyslové objekty. Nebo okrasné betonové ploty pro domy a zahrady. Jsme jediní výrobci betonových plotů EXCLUSIV v ČR - unikátní povrch bez pórů také v barevném provedení.

Adresa

Hodonínská 1070
696 17 Dolní Bojanovice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29256127

Výrobky, činnosti

Betonové ploty

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 944 021
E-mail: ploty@fccbeton.cz
WWW: www.plotybetonove.cz

Kontaktní osoba

Petr Turzík - Jednatel

Mobil: +420 602 752 211

Pobočky

FCC STAV, s.r.o.
Plucárna 3560/1
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

DOMIX s.r.o.

Naše společnost začínala již v roce 1993 pod hlavičkou fyzické osoby, kdy zajišťovala služby v oboru dopravy betonových směsí a litých podlah. V roce 2006 se vzrůstajícím počtem zaměstnanců vzniká společnost Domix s.r.o., která převzala veškeré závazky a vozový park byl dále rozšiřován o vozidla o objemu 4,5 m3 až 9 m3 značek Tatra 815, Mercedes, Daf a Iveco.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.