• Detail firmy

FC CZECH, s.r.o.

Základní popis

Konzultace, firemní semináře a školení zaměřené na zvyšováním efektivity jednotlivců, týmů a organizací. Rozvoj manažerských dovedností a leadershipu.Poradenství v definování klíčových cílů a strategií firem a v jejich realizaci. Diáře FranklinCovey.

Adresa

Ohradní 1440/2a
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26733617

Výrobky, činnosti

Konzultace, firemní semináře a školení

Konzultace, firemní semináře a školení zaměřené na zvyšováním efektivity jednotlivců, týmů a organizací. Rozvoj manažerských dovedností a leadershipu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@franklincovey.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Kopecký - Jednatel

Telefon: +420 261 099 312
E-mail: info@franklincovey.cz
WWW: www.franklincovey.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Blanka Jindrová

Zaměřujeme se na auditorské služby v Praze. Poskytujeme komplexní služby v oboru daní a účetnictví a věnujeme se odbornému poradenství.

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.

BLUE PANTHER s.r.o.

Nabízíme široký sortiment měřicích a kalibračních přístrojů. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, zajišťujeme odborná školení a tréninky k využití měřicích přístrojů.