• Detail firmy

FBA spol. s r.o.

Základní popis

Hotel v Praze, ubytování v klimatizovaných pokojích v rekonstruovaném hotelu u letiště Václava Havla.

Adresa

Unhošťská 198
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63672065
DIČ:  CZ63672065

Výrobky, činnosti

Ubytování

Hotel v Praze, ubytování v klimatizovaných pokojích v rekonstruovaném hotelu u letiště Václava Havla. Restaurace, možnost rozvozu obědů firmám.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 372 678
Mobil: +420 602 387 456
E-mail: fbaaccommodation@gmail.com
WWW: www.fba.cz

Kontaktní osoba

Filip Škripko - Jednatel

Telefon: +420 220 372 678
E-mail: fbaaccommodation@gmail.com

Libuše Andriková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Ivana Vocílková

Nabízíme výuku a výcvik všech skupin pro získání řidičského oprávnění. V naší autoškole můžete získat řidičský průkaz na motocykly, osobní automobily, nákladní automobily, autobusy, traktory nebo vysokozdvižné vozíky. Zajišťujeme také profesní školení a kondiční jízdy.