• Detail firmy

FB LODŽIE s.r.o.

Základní popis

Provádíme výrobu, montáž a rekonstrukce železobetonových a hliníkových lodžií a balkonů. Realizujeme balkonová zábradlí osazená mimo plochu lodžie - předsunuté zábradlí. Používáme bezrámový zasklívací systém a montujeme celoprosklené lodžie.

Adresa

Tišnovská 1442/65
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29223041
DIČ:  CZ29223041
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Betonové lodžie

Vyrábíme a provádíme montáž betonových lodžií. Betonové lodžie dodáváme v různých úpravách. Montujeme celobetonové a železobetonové lodžie.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 868 581
E-mail: info@fblodzie.cz
WWW: www.fblodzie.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Folprecht - Jednatel

Další firmy v oboru

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

ARMOSPOL CZ s.r.o.

Jsme dodavatelem betonářské oceli pro Vaše stavby. Zajišťujeme výrobu betonářských výztuží, střih a ohyb kari sítí, prodej betonářské oceli a prodej distančních prvků pro monolity. Dodávka prvků pro přerušení tepelných mostů a odhlučnění schodišť. Ukládka betonářských výztuží pro celé ČR. Betonářské výztuže a betonářská ocel pro betonové konstrukce od společnosti Armospol.