• Detail firmy

FB DAVID & DAVID, spol. s r.o.

Základní popis

Práce: montované domy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, plovoucí podlahy, elektrikářské práce, zámková dlažba, půdní vestavby, střešní okna, bourací práce, rozpočty a dodávky materiálu vč. dopravy.

Adresa

Srázná 459
267 06 Hýskov

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27184498
DIČ:  CZ27184498

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

Kontaktní údaje

E-mail: karel.pepin@seznam.cz

Kontaktní osoba

František David - Jednatel

Mobil: +420 777 849 056
E-mail: stavebninynizbor@seznam.cz

Michal David - Generální ředitel

Mobil: +420 777 803 475
E-mail: karel.pepin@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DESTRO Miroslav Karas

Zpracování ocelárenských a stavebních odpadů. Prodej drtí, kameniva a štěrků dle CSN EN 13 242. Recyklace žáruvzdorných vyzdívek. Prodej žáruvzdorných hmot. Zemní a bourací práce. Zajišťujeme dopravu prostřednictvím smluvních dopravců. Více na našich internetových stránkách.

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.