• Detail firmy

FAUMOD s.r.o.

Základní popis

Společnost FAUMOD s.r.o. se zabývá výrobou okenního kování pro střešní okna. Jedná se o výrobu s vysokými nároky na přesnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Vstupní polotovary jsou opracovány soustružením, frézováním, lisováním a ohýbáním.

Adresa

Strojnická 373
735 62 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27802752
DIČ:  CZ27802752
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Lisování plechů

Zabýváme se lisováním plechů. Stroje pro lisování plechů vynikají vysokou přesností a kvalitou, která je důležitá pro přesné výlisky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 732 380
Mobil: +420 773 936 531
E-mail: info@faumod.cz
WWW: www.faumod.cz

Kontaktní osoba

Ing.arch. Bronislav Zwyrtek - Jednatel

Ing. Zbyhněv Olszar

Ing. Petr Skopal

Další firmy v oboru

KOVOOBRÁBĚNÍ - STANISLAV JANČA

Specializujeme se na kovoobrábění. Provádíme soustružnické práce, frézování drobných dílů, obrábění kovů, drobné zámečnické práce a další.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.