• Detail firmy

FASTEC, s.r.o.

Základní popis

Realizujeme předvěšené provětrávané fasády s různými fasádními obkladovými prvky, keramika, sklo, Alu kompozitní panely, Trespa, FunderMax, cementovláknité desky, kovové obklady. Dále formátujeme deskové materiály na svislé formátovací pile.

Adresa

Skaláků 730/7
147 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26460882
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizujeme předvěšené provětrávané fasády

s různými fasádními obkladovými prvky,keramika,sklo,Alu kompozitní panely,Trespa,FunderMax,cementovláknité desky,kovové obklady.

Kontaktní údaje

Fax: 271 747 999
E-mail: info@fastec.cz
WWW: www.fastec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Svatoslav Kock - Jednatel

Jaroslav Hroš - Jednatel

Další firmy v oboru

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.