• Detail firmy

FASSET, spol. s r.o.

Základní popis

Výroba plastových dílů, výrobků, vstřikovacích forem a modelů. Podpora CAD konstrukce, CNC obrábění. Provádění izolací střech a bazénů.

Adresa

Mladecko 69
747 54 Mladecko

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62303155
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

výroba plastových výlisků včetně výroby forem

formy z duralu - vhodné pro kusové a maloseriové objemy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 668 338
Mobil: +420 606 239 574
E-mail: fasset@volny.cz
WWW: www.fasset.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Blažej - Jednatel

Další firmy v oboru

K.B.K. - KON, s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Provádíme CNC frézování kovů a plastů. Dále se specializujeme na konstrukční práce. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení zakázky včetně zpracování technické dokumentace. Projekty zpracováváme dle požadavků zákazníka a našich možností ve 3D i 2D. Náš tým tvoří 12 profesionálních konstruktérů a kresličů. Výrobní prostory máme v Příboře.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.