• Detail firmy

FASPRO s.r.o.

Základní popis

Zateplování fasád, revitalizace panelových domů

Adresa

Litvínovice 4
370 01 Litvínovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26099527

Výrobky, činnosti

Zateplování fasád, revitalizace panelových domů

Zateplování fasád, revitalizace panelových domů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 389 771 685
E-mail: info@faspro.cz
WWW: www.faspro.cz

Kontaktní osoba

JAROMÍR ŠETEK - Prokurista

Mobil: +420 774 224 107

Bc. RADOVAN SÁČEK - Jednatel

Další firmy v oboru

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.

Josef Hajíček

Zajišťujeme kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zabýváme se pokládkou střešních krytin a nákupem, montáží střešních oken, rekonstrukcemi a realizacemi střech včetně izolací. Zakázky realizujeme v oblasti jižních Čech, ale i po celé ČR.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.