• Detail firmy

Faspoj s.r.o.

Základní popis

Spojovaci material ,upevnovaci material,Lisovací prvky,přivařovací matice vruty,imbusy,srouby,matice,podlozky,hrebiky,kotvy,Lisovaci prvky,hmozdinky,zavitovetyce

Adresa

Dukelská 588/13
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28747186
DIČ:  cz28747186

Výrobky, činnosti

Spojovaci material.

Kontaktní údaje

E-mail: info@faspoj.cz
WWW: www.faspoj.cz

Kontaktní osoba

Josef Fau - Generální ředitel

Mobil: +420 739 405 031
E-mail: info@faspoj.cz
Další firmy v oboru

KILLICH s.r.o.

Působíme na trhu od roku 1996 a za tu dobu jsme se stali profesionálním dodavatelem kompletního sortimentu spojovacího materiálu, jak pro velké výrobní závody, malé živnostníky, tak i pro obchodní firmy a prodejce. Více informací naleznete na webových stránkách firmy.

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.

CZ FERRO-STEEL, spol. s r.o.

Zabýváme se velkoprodejem hutního materiálu - ocelové svařované přesné trubky kalibrované a tažené, bezešvé trubky, uzavřené profily různých průřezů v provedení svařovaném a taženém, tažená ocel, ocel válcovaná za studena a za tepla ve svitcích nebo v tabulích.