• Detail firmy

FasKon Metal s.r.o.

Základní popis

Výroba dveří a oken z hliníku, ocelových a hliníkových fasád a konstrukcí. Řezba a svařování nerezu i hliníku, pálení plazmou i v 3D.

Adresa

Republikánská 1179/47
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26373572
DIČ:  CZ26373572

Výrobky, činnosti

Okna a dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 450 498
E-mail: housar@faskon.cz
WWW: www.faskon.cz

Kontaktní osoba

Pavel Štípek - Jednatel

Mobil: +420 602 413 646

Rudolf Housar - Jednatel

Mobil: +420 602 441 496
Další firmy v oboru

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

Stavebniny PE + PE s.r.o.

Naše společnost nabízí k prodeji stavební materiál, stavebniny a staviva. Materiál nabízíme pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Zajišťujeme prodej kamenů a drtě, klempířských a kanalizačních prvků, zámkové dlažby, písků, štěrku, sádrokartonu a dalších. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme Vám kompletní zajištění stavebního materiálu až na dané místo.