• Detail firmy

Fask, spol. s r.o.

Základní popis

Tvorba aplikací určených pro On-line i Off-line terminály na snímání čarových kódů a software pro tisk čárových kódů. Automatizace logistických procesů ve skladech s využitím čárových kódů a aplikace ve výrobě.

Adresa

Kulkova 14
614 00 Brno - Maloměřice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63489040
DIČ:  CZ63489040
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

software pro off-line, on-line terminály

Vlastní software pro off-line, on-line terminály pomocí čárových kódů, RFID.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 210 195
E-mail: janskriv@fask.cz
E-mail: info@fask.cz
WWW: www.fask.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Jan Skřivánek - Jednatel

Mobil: +420 511 110 859
Další firmy v oboru

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.