• Detail firmy

FASCINUM, s.r.o.

Základní popis

Umělecká a produkční agentura nabízí služby v oblasti technického a programového zajištění společenských a firemních akcí a koncertů.

Adresa

Jedlová 851/11
637 00 Brno - Jundrov

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28293282

Výrobky, činnosti

Umělecká a produkční agentura

nabízí služby v oblasti technického a programového zajištění společenských a firemních akcí a koncertů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 535 411
Fax: +420 515 535 402
E-mail: kontakt@fascinum.cz
WWW: www.fascinum.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Sokol - Jednatel

Mobil: +420 774 777 080
Další firmy v oboru

Elena Ptáčková - Bohemia Agency

Provozujeme jednu z největších profesionálních modelingových a produkčních agentur v ČR. Zastupujeme modelky a modely u nás i v zahraničí. Zajišťujeme akce na klíč včetně hostesek se znalostí cizích jazyků, moderátorů, herců, fotografů, stylistů a vizážistů, rovněž dětí pro reklamy a fotografování. Realizujeme módní přehlídky. Podílíme se na charitativních projektech a akcích pro postižené děti.

E&P 4you s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti propagace Vašich výrobků či služeb. Zaměřujeme se především na ochutnávky, road show, public relations a eventy. Můžeme se také pochlubit vlastní databází hostesek, které poskytujeme na všechny akce. Zaručujeme se individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snažíme se pomoci s dosažením cíle – k úspěchu.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.