• Detail firmy

Faro car, s.r.o.

Základní popis

Autoservis, pneuservis, náhradní díly všech značek. Prodáváme nové, použité díly na Fiat, Alfa Romeo, Lancia. Servis, emise, vrakoviště, opravujeme startéry, alternátory, motory, převodovky, karosářské díly. Prodáváme náhradní díly, dobírková služba.

Adresa

Útěchovská 224/1
644 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26937069

Výrobky, činnosti

Náhradní díly auto-moto

Kontaktní údaje

Mobil: 774 488 505
E-mail: fiat-centrum@fiat-centrum.cz
WWW: www.farocar.cz

Kontaktní osoba

Robert Faltus - Jednatel

Mobil: +420 774 488 505

Alice Faltusová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.

MOTOFORZA - Motorsport parts

Firma s více, než dvacetiletou tradicí ve výrobě motocyklových kapotáží a příslušenství, testovaných a distribuovaných do celého světa, jak pro silniční, tak pro závodní účely. Pracujeme výhradně s materiály zahraničních firem za použití nejnovějších technologií. Díly nabízíme v několika modifikacích materiálu, GFK - sklolaminát (bílý, černý), Karbon, nebo Kevlar-Carbon.

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.