• Detail firmy

FAREZA Praha, s.r.o.

Základní popis

Naše firma Fareza, s.r.o. vznikla roku 2008. V současné době je naší náplní stavební činnost, úklidové služby a kamionová doprava.

Adresa

Podnikatelská 545
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28420144
DIČ:  CZ28420144
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní autodopravou. Zboží jsme schopni dopravit po celé Evropě se zajištěním maximální bezpečnosti.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 868 325
Fax: +420 281 910 196
E-mail: martin.safar@fareza.cz
WWW: www.fareza.cz

Kontaktní osoba

Martin Šafář - Jednatel

Další firmy v oboru

EKOSTAV a.s.

Zabýváme se pozemním stavitelstvím. Provádíme výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí, ražení štol, hloubení šachet, výrobu a montáž důlní výztuže, izolace proti zemní vlhkosti při provádění podzemních děl, sanace podzemních i jiných objektů, rekonstrukce objektů i bytů, zemní práce, dokončovací práce, výrobu a montáž betonářské výztuže a další.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.