• Detail firmy

FANYCO s.r.o.

Základní popis

Provádíme gravírování laserem a popisy do veškerých kovových materiálů. Vyrábíme vrtáky a frézy. Dodáváme soustružnické nože a záhlubníky.

Adresa

Na Vyhlídce 1003
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27815005
DIČ:  CZ27815005
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Gravírová laserem.

Provádíme gravírování laserem veškerých kovových materiálů. Gravírování do kalených materiálů. Gravírování popisů, datumovek, firemních log apod.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 547 249
E-mail: vancura@fanyco.cz
WWW: www.fanyco.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Vančura - Jednatel

Další firmy v oboru

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.