• Detail firmy

FAMONT SERVIS s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se fotovoltaikou a nabízíme infra panely. Vyrábíme hliníkové radiátory a žebříky. Nabízíme hotelové a koupelnové doplňky. Provádíme sanace potrubí.

Adresa

28. října 145/30
460 07 Horní Růžodol - Liberec VII

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27286495
DIČ:  CZ27286495
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Fotovoltaika.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 027 742
E-mail: info@famontservis.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Čema - Jednatel

Ladislav, ml. Čema - Jednatel

Radim Čema - Jednatel

E-mail: radim@famontservis.cz
Další firmy v oboru

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel