• Detail firmy

FAMMILKY s.r.o.

Základní popis

Výroba a velkoobchodní prodej bonbonů, sušenek a cukrovinek.

Adresa

Smetanova 1912/5
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26815362

Výrobky, činnosti

Cukrovinky

Kontaktní údaje

Telefon: 605 131 131
Telefon: +420 558 711 266
E-mail: office@sweet.cz
E-mail: m.vitasek@fammilky.cz
WWW: www.sweet.cz
Další firmy v oboru

Alena Kirpalová

Naše vlastní cukrářská výroba je zaměřena především na restaurace a hotely. Zajišťujeme rovněž studenou kuchyni banketového typu. Nabízíme široký výběr špičkových dortů, zákusků, minidezertů, kynutých koláčů, pečiva, chlebíčků apod. Vyrábíme na zakázku, podle původních receptur. Majitelka cukrárny, Alena Kirpalová, získala mnoho ocenění, a to nejen doma, ale i v zahraničí.

Cukrárna Pierot

Zabýváme se cukrářskou výrobou. Navštivte nás v naší cukrárně v Čakovicích a vyberte si z široké nabídky dortů, zákusků, chlebíčků či cukrovinek, pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Nabízíme i bezlepkové dorty a výrobky pro diabetiky. Prodáváme rovněž dárkové koše. Otevřeno máme denně od 9.00 - 18.00 hod. Těšíme se na Vás!

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.