• Detail firmy

Family DAVO, s.r.o.

Základní popis

Jsme tradiční česká firma. Zabýváme se výrobou široké škály cereálií.

Adresa

Palackého 360
769 01 Všetuly

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26276119

Výrobky, činnosti

Zabýváme se výrobou široké škály cereálií .

Kontaktní osoba

Bohumil Voborník - Jednatel

Telefon: 573 395 512
Mobil: 604 228 780
Fax: 573 396 969
E-mail: davo@davo.cz
WWW: www.davo.cz
Další firmy v oboru

FF Servis, spol., s.r.o.

Specializujeme se na doplňky stravy v tabletách k podpoře a regeneraci organizmu. Distribuujeme podpůrné potravinové přípravky, doplňky pro trávicí soustavu, přípravky pro pohybovou soustavu, přípravky pro podporu organizmu, přípravky na pitný režim, přípravky pro redukci hmotnosti, vlákninový prášek, vitamín C v tabletách i potravinové doplňky s kolagenem pro zdravé klouby.

Zdeněk Hrubý - HC compact

Specializujeme se na výrobu a prodej vybavení pro fitness, aerobic a domácí posilovny. Dodáváme rovněž vybavení do nemocnic a rehabilitačních zařízení. Jsme autorizovaným prvním a největším prodejcem společnosti KETTLER v ČR. Na zboží poskytujeme 3-letou záruku včetně záručního a pozáručního servisu u zákazníka. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

PEKÁRNA CROCUS s.r.o.

Naše pekárna v Brně nabízí ruční výrobu čerstvého pečiva, cukrářských výrobků a lahůdek, které dodáváme rovněž do firem. Máme síť 24 prodejen v centru města i ve všech ostatních městských částech, najdete nás v nákupních centrech, areálech nemocnic apod. Našich 150 zaměstnanců se stará o to, aby zákazník dostal denně čerstvé pečivo v té nejvyšší kvalitě. Spokojený zákazník je pro nás prioritou!