• Detail firmy

FAMEO, a.s.

Základní popis

Naše společnost nabízí komplexní správu administrativních budov, hotelů, obchodních center, průmyslových areálů a dalších. Zákazníkovi nabízíme profesionální přístup v oblasti provozu a servisu budov, servisu TZB včetně úklidu a ostrahy objektu.

Adresa

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26198452
DIČ:  CZ26198452

Výrobky, činnosti

Komplexní technická správa a management energií

Kontaktní údaje

Telefon: 221 776 511
E-mail: fameo@fameo.cz
WWW: www.fameo.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Vladimíra Šlegrová - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.