• Detail firmy

FAKATOTAL s.r.o.

Základní popis

- projektová činnost ve výstavbě - provádění staveb, - poskytování služeb v oblasti BOZP - výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Adresa

Pod Lipami 585
783 14 Bohuňovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28582594
DIČ:  CZěářáěříč
Rok založení:  2009
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavebnictví.

- projektová činnost ve výstavbě- provádění staveb,

Kontaktní údaje

E-mail: hroz@seznam.cz
WWW: hroz.eu

Kontaktní osoba

Ing. Karel Hróz - Jednatel

Telefon: 774 950 601
E-mail: karel@hroz.eu
Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.