• Detail firmy

FAIROS MEDIA, spol. s r.o.

Základní popis

Svět 3D tisku. 3D tiskárny (FDM), 3D skenery, 3D materiály (filamenty). 3D tisk, skenování. Školení, záruční servis tiskáren.

Adresa

Vinohradská 2029/124
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24801704
DIČ:  CZ24801704
Rok založení:  2011
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

3D tiskárny

Prodej 3D tiskáren pro Profi i Hobby použití (FDM technologie). Záruční a pozáruční servis tiskáren. Tiskový materiál ABS, PLA.

Kontaktní údaje

E-mail: info@svet-3d-tisku.cz
WWW: www.svet-3d-tisku.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lena Zámečníková - Jednatel

Mobil: +420 724 038 865
E-mail: info@svet-3d-tisku.cz

Ing. Bohumír Zámečník - Jednatel

Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

Czech Machines, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a vývojem polygrafických strojů, řezaček, strojů na výsek indexu (hmatníku), protlačovaček etiket, dopravníků i setřásaček. Na našich strojích provádíme tvarový výsek a kulacení rohů. Dodáváme i stroje od jiných výrobců.