• Detail firmy

Fair & Bio, obchodní družstvo

Základní popis

Přicházíme na český trh s produktem 100% čerstvé pražené fairtradové kávy v Bio kvalitě. Jsme poskytovateli náhradního plnění.

Adresa

Sokolovská 129/50
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24196614
DIČ:  CZ24196614
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Káva

Pražená fairtradová káva.

Kontaktní údaje

E-mail: lassakova@fair-bio.cz
WWW: www.fair-bio.cz

Kontaktní osoba

MARKÉTA VINKELHOFEROVÁ - Předseda představenstva

ThDr. Jiří Silný - Člen představenstva

Martin Třešňák

Mobil: +420 734 178 197

DANIELA KURKOVÁ - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.

GC - Caffe, s.r.o.

Dodáváme kvalitní praženou kávu a profi kávovary. V nabídce máme kávu z celého světa - speciální odrůdy, různé směsi nebo jednodruhové arabiky. K pronájmu nabízíme profesionální pákové kávovary a jsme schopni dodat i espresso nebo cappuccino šálky. Pro významné životní události, narozeniny a jubilea máme k dispozici dárkové plechovky s kávou dle vlastního výběru.

ITALOPTIC s.r.o.

Zajišťujeme prodej italských delikates, dárkových košů pro firmy i s logem. Nabízíme vína - bílá, červená, růžová nebo šumivá, kávu, olivy, olivové oleje, mořské plody, ryby, koření, těstoviny a další.