• Detail firmy

FACT, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se vyhledáváním a zpracováním konceptů realitních projektů či architektonických i urbanistických studií.

Adresa

Gregorova 2585/14/2
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26187094

Výrobky, činnosti

Architektonické návrhy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 775 782
E-mail: atelier@fact.cz
WWW: www.fact.cz

Kontaktní osoba

Ing. arch. ZDENĚK KORCH - Jednatel

Mobil: +420 777 755 753

Ing. arch. VLADIMÍR KRAJÍC - Jednatel

Další firmy v oboru

EASY POWER s.r.o.

Zajišťujeme připojení k distribuční soustavě elektrické energie. Budujeme a provozujeme lokální distribuční soustavy - LDS. Poskytujeme komplexní služby v energetice, včetně zajištění projektové dokumentace pro stavební řízení i poradenství. Snažíme se v tomto monopolním odvětví nabídnout investorům i jiné možnosti, než jsou nabízeny třemi tradičními dodavateli elektrické energie.

INOMECH s.r.o.

Naše projekční kancelář působí v oboru strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum. Specializujeme se na projektování elektrických zařízení - průmyslová automatizace, obráběcí stroje, laboratorní přístroje, linky aj. Námi vyprojektované zařízení zapojíme a uvedeme do provozu. Poskytujeme outsourcingové služby. Více informací naleznete na www stránkách.

AVEMY s.r.o.

Zabýváme se projektováním, dozorováním, stavební fyzikou a realizací staveb. Našim zákazníkům poradíme s umístěním stavby na pozemku a navrhneme studii RD, BD, či haly včetně řešení interiéru, ať již prostorového či barevného. Součásti poskytovaných služeb je i projektová dokumentace, potřebná stavební povolení či prováděcí projekt. Vyřídíme Vám žádost na kotlíkovou dotaci.