• Detail firmy

Fachstav, s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí rekonstrukce bytů a domů. Nabízí zednické, instalaterské, topenářské a podlahářské práce či zateplování fasád, stavby chodníků a plotů.

Adresa

Družstevní 844
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26849437
DIČ:  CZ26849437
Rok založení:  2004
Počet zaměstnanců:  12
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- opravy chodníků, výstavba chodníků a parkovišť, zajištění činnsti koordinátora BOZP na staveništi, spolupráce s projekční kanceláří, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 644 771

Kontaktní osoba

Lukáš Michna - Jednatel

Další firmy v oboru

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

Petr Klement - INSTALSERVIS

Nabízíme instalatérské, topenářské, plynařské a kanalizační práce. Provádíme montáže a rekonstrukce stoupaček, rozvodu vody, plynu, topení a kanalizace.

Libor Konderla

Specializací firmy jsou izolace a rekonstrukce plochých střech. Zajišťujeme klempířské práce a veškeré výškové práce včetně rizikového kácení stromů. Součástí poskytovaných služeb jsou demolice komínů a kotelen. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Garantujeme kvalitně odvedenou práci!