• Detail firmy

Fachkas stavební společnost s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce, stavby bytových domů, průmyslové podlahy - lité anhydritové i drátkobetonové. Realizujeme dřevostavby rodinných domů i další dřevěné konstrukce

Adresa

Velká Michalská 212/22
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27727866

Výrobky, činnosti

stavby rodinných domů na klíč

Provádíme stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 750 532
E-mail: info@fachkas.cz
E-mail: smetana@fachkas.cz
WWW: www.fachkas.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Smetana - Jednatel

Mobil: +420 739 493 719
Další firmy v oboru

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.