• Detail firmy

F.F Plast s.r.o.

Základní popis

Firma vyrábí distanční plastové podložky z PVC. Tyto lišty se používají ve stavebnictví jako podložky pod armovací sítě.

Adresa

U Kapličky 63
712 00 Ostrava - Muglinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28637551

Výrobky, činnosti

Distanční plastové podložky

Kontaktní údaje

E-mail: f.fplast@seznam.cz

Kontaktní osoba

David Faldyna - Generální ředitel

Telefon: 734 575 616

Ondřej Faldyna - Jednatel

Mobil: +420 604 318 183
E-mail: info@ffplast.cz
WWW: www.ffplast.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.

Stavebniny PE + PE s.r.o.

Naše společnost nabízí k prodeji stavební materiál, stavebniny a staviva. Materiál nabízíme pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Zajišťujeme prodej kamenů a drtě, klempířských a kanalizačních prvků, zámkové dlažby, písků, štěrku, sádrokartonu a dalších. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme Vám kompletní zajištění stavebního materiálu až na dané místo.