• Detail firmy

F.A.R. LINE, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb, sanitární techniky a koupelnového vybavení. Prodáváme kuchyňské desky, dřezy, dřezové baterie a stavební chemii,

Adresa

Suchardova 236
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25140965
DIČ:  CZ25140965
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  1
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Obklady, dlažby, koupelnové studio

Zabýváme se kompletní dodávkou koupelnového vybavení jako jsou obklady, dlažby a sanitárni technika se zaměřením na design a nadstandartní řešení Vašeho prostoru. Nabízíme osobní konzultace a zpracování grafického návrhu řešení koupelny v 3D.

Kontaktní údaje

E-mail: prodejna@farline.cz
WWW: www.farline.cz

Kontaktní osoba

Filip Kott - Jednatel

Mobil: +420 602 384 333
E-mail: prodejna@farline.cz

Vladimír Kott - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M&K STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o.

Firma M&K, stavební servis spol.s r. o. se sídlem v Městci Králové je stabilní a ryze českou společností, která dnes patří k významným velkoobchodním a distribučním organizacím v oblasti vybavení koupelen a sanitárního zařízení v České republice.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

STAVIS KLADNO s.r.o.

Projekční a inženýrskou činností se naše společnost zabývá již od roku 1995. Zajišťujeme stavební povolení, územní rozhodnutí, výběr dodavatele stavby, kolaudaci staveb. Součástí poskytovaných služeb je stavební dozor, technický dozor investora a koordinace BOZP. Jsme držitelem Certifikátu systému managementu jakosti pro projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě s normou ČSN EN ISO 9001:2001.