• Detail firmy

EZK SANACE STAVEB, s.r.o.

Základní popis

Provádíme projekty, sanace vlhkého zdiva a zateplování staveb. Kompletní sanační práce: chemické injektážní clony, podřezávání zdiva, izolace, dodatečné hydroizolace, sanační omítkové systémy, izolační stěrky, drenáže.

Adresa

Koterovská 290/9
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29101034
DIČ:  CZ29101034
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní sanační práce

Průzkum objektu z hlediska vlhkosti a výskytu plísní, návrh řešení na odstranění příčiny vlhnutí objektu, realizace navržených sanačních opatření.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 430 485
Fax: +420 377 456 813
E-mail: havel.sanace@tiscali.cz
WWW: www.ezksanacestaveb.com

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Havel - Jednatel

Mobil: +420 608 245 569
E-mail: havel.sanace@tiscali.cz

Miroslava Krhounková - Jednatel

Mobil: +420 605 474 276

Miroslav Krhounek - Jednatel

Další firmy v oboru

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

EGF, spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektové činnosti - urbanismus, architektura, interiéry. Zabýváme se poradenskou, inženýrskou a investorskou činností, realizacemi staveb, zajišťujeme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, prohlídky kotlů apod. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a disponují různými certifikáty a osvědčeními. Řešíme požadavky klientů po celém území ČR.