• Detail firmy

EZAMONT Servis a.s.

Základní popis

Nabízíme elektrotechnické služby včetně revizí. Zajišťujeme projektování elektrických zařízení. Poskytujeme poradenské služby v elektrotechnice.

Adresa

Obřanská 915/101a
614 00 Brno - Maloměřice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29221587

Výrobky, činnosti

projektování elektrických zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 422 844
E-mail: ezamont@ezamont.cz
WWW: www.ezamont.cz

Kontaktní osoba

Ing JAN SEDLÁČEK - Předseda představenstva

Mobil: +420 739 352 049

Pobočky

EZAMONT Group a.s.
Obřanská 351/101a
614 00 Brno - Maloměřice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.