• Detail firmy

Eyedea Recognition, s.r.o.

Základní popis

Nabídka softwaru pro zpracování obrazu, detekce a rozpoznávání objektů, čtení registračních i poznávacích značek a rozpoznávání tváří.

Adresa

Vyšehradská 320/49
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27581349

Výrobky, činnosti

Software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 979 249
E-mail: info@eyedea.cz
WWW: www.eyedea.cz

Kontaktní osoba

Martin Urban - Jednatel

Další firmy v oboru

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.