• Detail firmy

EXTRANS OSTRAVA s.r.o.

Základní popis

Nákladní kamionová doprava. Díky naší několikaleté tradici máme velmi bohaté zkušenosti s přepravou zboží po téměř celé Evropě.

Adresa

Krčmarských 421/37
724 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26834286
  • Služby

Výrobky, činnosti

Doprava, spedice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 731 348
E-mail: extransostrava@seznam.cz
WWW: extrans.eu24.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Slaběňák - Jednatel

Telefon: +420 602 750 208
Další firmy v oboru

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.