• Detail firmy

eXtra Design s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pronájem a instalaci audiovizuální techniky a pronájem tabletů, kamer, fotoaparátů a setů pro virtuální realitu.

Adresa

Rujanská 588/3
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01537385
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pronájem a instalaci audiovizuální techniky

Nabízíme pronájem a instalaci audiovizuální techniky a pronájem tabletů, kamer, fotoaparátů a setů pro virtuální realitu Oculus Rift a Augmented reality, ale i tvorbu prezentací pro potřeby účasti na veletrzích a výstavách.

Kontaktní údaje

E-mail: schneider@xdesign.cz
WWW: www.av-experts.cz/

Kontaktní osoba

Zdeněk Schneider - Jednatel

Mobil: +420 605 526 141
E-mail: schneider@xdesign.cz
Další firmy v oboru

NFCP rental equipment s.r.o.

Specializujeme se na pronájem cateringového vybavení pro nejrůznější společenské a firemní akce. Nabízíme zapůjčení porcelánového a skleněného inventáře, příborů, gastro vybavení, ubrusů a potahů, mobiliáře, cateringového a kavárenského nábytku, sklenic, čokoládových fontán a mnoho dalšího.

Roseland Cafe s.r.o.

Zajišťujeme provoz kavárny Café Sambal a prodej zrnkové a mleté kávy Longberry z české pražírny. Poskytujeme prostory kavárny pro firemní setkání včetně občerstvení. Dodáváme kávu do firem, hotelů, restaurací aj.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.