• Detail firmy

EXTÉRIA TRADE, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

Adresa

Nádražní 923/118
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28605691

Výrobky, činnosti

Školení v oblasti bezpečnosti a požární ochrany

Kontaktní údaje

Mobil: 601 325 023
E-mail: bozpostrava@bozpostrava.cz
WWW: www.bozpostrava.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Ramach - Jednatel

Další firmy v oboru

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

HASMAN SERVIS s.r.o.

Provádíme kontroly, revize, plnění a prodej hasicích přístrojů a hydrantů. Nabízíme poradenství, školení, zpracování požární dokumentace a auditu bezpečnosti práce. Dodáváme práškové hasicí přístroje, vodní hasicí přístroje, pěnové hasicí přístroje, hasicí přístroje CO2, pojízdné hasicí přístroje, sorbenty, hydrantové systémy apod.

IHAS s.r.o.

Nabízíme odborné poradenství v oblasti bezpečnosti práce se zaměřením na průmyslové provozovny, plynová zařízení a laboratoře. Zabýváme se problematikou naplňování Nařízení vlády č. 406/2004 Sb. Zajišťujeme zpracování studií HAZOP a SIL analýz, prodej pomůcek a zařízení do výbušného prostředí, revize plynových zařízení, výpočty tlakové odolnosti, měření prašnosti, měření úniků hořlavých plynů.