• Detail firmy

EXTER INOX, s.r.o.

Základní popis

Věnujeme se zakázkové výrobě z nerezu a oceli. Vyrábíme nerezové polotovary a ocelové trubky. Provádíme leštění a broušení povrchu kovů, dále dělení, obrábění a svařování. Dodáváme i sériově.

Adresa

Kotěrova 883
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28345258
DIČ:  CZ28345258
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba z nerezu a oceli

- vyrábíme zábradlí, schody (i točité), mříže a schránky. Zakázková výroba dle požadavků klienta. Dodáváme i sériové výrobky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 436 991
E-mail: exterinox@volny.cz
WWW: www.exterinox.cz

Kontaktní osoba

David Bomský - Jednatel

Mobil: +420 774 437 991
Další firmy v oboru

TRYON, s.r.o.

Zabýváme se výrobou lisovacích nástrojů. Nabízíme služby v oblasti lisování plechových výlisků, kovoobrábění a kovovýroby. Výrobu zajišťujeme převážně pro strojírenský, elektrotechnický a automobilový průmysl. Na trhu působíme již 66 let. Našimi odběrateli jsou firmy z České republiky a EU, ale také z Japonska a USA. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2009.

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.