• Detail firmy

Express-Interfracht Czech s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb vnitrostátního a mezinárodního zasilatelství. Zajištění nákladní železniční, silniční, námořní, letecké a kontejnerové přepravy.

Adresa

Míčkova 64
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60755351

Výrobky, činnosti

Vnitrostátní a mezinárodní zasilatelství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 426 411
Telefon: +420 222 710 560
E-mail: j.schwarz@express-interfracht.cz
WWW: www.express-interfracht.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Chytil - Jednatel

Mobil: +420 603 446 666
Další firmy v oboru

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

AD Šafář s.r.o.

Podnikáme v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Naší hlavní aktivitou je silniční nákladní doprava a spedice. Přepravujeme náklady z oborů strojírenského, automobilového, slévárenského, stavebního, farmaceutického průmyslu aj. Dále se zabýváme spediční činností a kompletní logistikou včetně skladování. Jsme schopni přistavit vozidlo na míru dle požadavků zákazníka.

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.