• Detail firmy

Export-import Europa, s.r.o.

Základní popis

Zprostředkování obchodu a služeb. Asistence v zahájení podnikání v SR,zajišťování reklamy,kontaktování slovenských podnikatelů,související služby v oblasti účetnictví,daňové evidence,mzdová agenda,personalistika,jednoduché i podvojné účetnictví.

Adresa

Návsí 511
739 92 Návsí

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25216902
DIČ:  CZ25216902

Výrobky, činnosti

Asistence v zahájení podnikání v SR, zajišťování

reklamy, kontaktování slovenských podnikatelů, související služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mzdová agenda, personalistika, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: libor.tyml@gmail.com

Kontaktní osoba

Libor Tyml - Jednatel

Telefon: +421 911 186 827
E-mail: libor.tyml@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.