• Detail firmy

Expolar, spol. s r.o.

Adresa

Dřevařská 1010/30a
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26309777
DIČ:  CZ26309777

Výrobky, činnosti

Prodáváme elektrické ohřívače vody značek

Tatramat, Aeg, Nibe a Stiebel Eltron. Dále prodáváme náhr.díly na automatické a vířivé pračky, sporáky, myčky, bojlery...

Kontaktní osoba

Josef Patloka - Jednatel

Telefon: 543 246 060
Mobil: 603 433 360
Fax: 543 249 730
E-mail: a.polar@iol.cz
WWW: www.expolar.cz
Další firmy v oboru

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.