• Detail firmy

EXPO I, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme těžbu dřeva, manipulaci a přibližování dřeva na skládky. Dále výhodný výkup jakékoliv kulatiny. Doprava dřeva. Prodej palivového dřeva.

Adresa

Fučíkova 255
378 42 Nová Včelnice

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26072386
DIČ:  CZ26072386

Výrobky, činnosti

Těžba dřeva Jihočeský kraj, Plzeňský kraj

Provedeme těžbu dřeva, manipulaci a vytažení na odvozní místo. Zároveň nabízíme výkup kulatiny. Platba před odvozem hotově. Možnost i zajištění dopravy vytěžené hmoty odvozní soupravou. Vše po dohodě.

Kontaktní údaje

E-mail: kancelar@expo-drevo.cz
WWW: www.expo-drevo.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Pechek - Jednatel

Mobil: +420 608 902 420

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Karel Kunc

Zabýváme se výrobou a prodejem palubek a podlahovek. Dodáváme prkna, hranoly, fošny, stavební izolaci, palivové dřevo a brikety. Provozujeme rodinný penzion ve Slavonicích s 6-ti dvoulůžkovými pokoji.

Brikety - Štěrba

Specializujeme se na výrobu a prodej dřevěných ekologických briket technologií společnosti RUF. Tato technologie (1 kg briket = 1% popela) zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou dobu hoření. Piliny lisujeme do kvádru o rozměru 150x65x70 mm. Výhodou dřevěných briket je skvělá skladnost a využití pro většinu topenišť. Ceník briket naleznete na našich www stránkách. V případě dotazů nás kontaktujte.

ZELENÝ LES s.r.o.

Zabýváme se lesnickými pracemi a službami. Provádíme zalesnění lesních porostů, těžíme dřevo, vykupujeme lesy včetně pozemků. Prodáváme dřeva v podobě štípaného palivového dřeva, skládaného i sypaného dřeva. Kaplice a okolní Jihočeský kraj.