• Detail firmy

Expertcomputer, s.r.o

Základní popis

Zabýváme se prodejem notebooků a ostatní výpočetní techniky včetně příslušenství. Poskytujeme servis a odborné poradenství.

Adresa

Jaromírova 654/10
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28502558
DIČ:  CZ28502558

Výrobky, činnosti

Zabýváme se prodejem notebooků a ostatní výpočetní

Zabýváme se prodejem notebooků a ostatní výpočetní techniky včetně příslušenství. Poskytujeme servis a odborné poradenství.

Kontaktní osoba

Libor Vavřinec - Jednatel

Telefon: 776 103 454
E-mail: info@expertcomputer.cz
E-mail: vavrinec@expertcomputer.cz
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.